Sérum na riasy pre prirodzenú krásu

umele riasyKeď sa s niekým osobne zhovárate, čo všetko si všímate? Spôsob, akým rozpráva, ako otvára ústa, jeho zuby, oči? No mnohí z nás sa sústreďujú aj na riasy, ktoré pohľadu komunikanta dodávajú väčší šmrnc. Ten si to možno až tak neuvedomuje, ale ak komunikujeme s takým človek, možno mu aj v kútiku duše závidíme. Samozrejme, hovoríme o prirodzenom nadelení, nie o 3D, 4D či dokonca 5D riasach, ani o riasenkach, ktoré im dodávajú objem a veľkosť. Teraz aj vy môžete mať prirodzene plný a hustý pohľad. Zabezpečiť vám ho dokáže sérum na riasy, ktoré ich dokáže prinútiť rásť hustejšie a do väčšej dĺžky. Kto by niečo také nechcel, ak ide o bezpečnú a pomerne lacnú metódu?

Vyhľadávané najmä ženami

Riedke, krátke a nevýrazné riasy sú hlavne ženským problémom a súvisí to hlavne s pigmentom a hladinou niektorých hormónov. Preto majú muži viac tmavšieho a hustejšieho ochlpenia a to sa týka aj oblasti viečok. Ich pohľad im preto neraz závidíme. Avšak aj medzi nimi sa nájdu takí muži, ktorým nebolo dopriate a trápi ich, že niekedy vyzerajú ako po chemoterapii. Dobrou správou je, že sérum na rast mihalníc je síce propagovaný hlavne u žien, no využitie má aj u mužov.

Chabý pohľad sa spája hlavne so ženami, u ktorých sa kladie na vizuálnu stránku oveľa väčší dôraz. Každá z nás chce byť prirodzene krásna a keď vidíme, ako obdarila príroda naše „konkurentky“, chceme byť ako ony. Čím ďalej, tým viac však mužom prestáva byť ich nedokonalosť a nedostatky ľahostajné a tak sa ich snažia diskrétne vyriešiť. Čo je diskrétnejšie ako priesvitné sérum na rast rias? Nejedna žena, ktorá ho vyskúšala si jeho doslova zázračné účinky nevedela vynachváliť. Zmeny vďaka používaniu tohto produktu prichádzajú pomerne rýchlo.

Kto môže sérum na riasy používať?

Nie sú kladené nejaké špeciálne obmedzenia. Používať ho môžu aj muži aj ženy. Podstatné je, aby rešpektovali niektoré zásady pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov. Vyberajte na základe toho, čo môžete a čo nemôžete. To znamená, sústreďte sa na zloženie a prípadne alergény. Každé sérum na mihalnice by však malo byť otestované. Nie vždy sa ale na to pri kúpe môžete spoľahnúť, hlavne ak kupujete mimo overených značiek. Preto si to vždy všímajte skôr, ako si produkt zakúpite. Tento prípravok sa ale neodporúča aplikovať deťom, ktoré sú ešte vo vývine.

Bezpečnosť je prvoradá

Aby ste sa nemuseli báť, že kupujete kadečo, čo vás môže poškodiť, seriózni výrobcovia svoje sérum na riasy nechávajú otestovať v niekoľkých rôznych smeroch. Veľmi dôležité je dermatologické testovanie, oftalmologické a samozrejme aj alergiologické. Ak niektorú podmienku testu produkt, o ktorý sa zaujímate, nespĺňa, boli by sme opatrní a pozreli sa po overených produktoch. Zrak je predsa len jeden a netestované prípravky váš môžu pripraviť nielen oňho, ale aj o vaše riasy, ktoré ste si chceli s jeho pomocou zahustiť.

Bezpečným pre vás by teda bolo vyberať si také sérum na riasy, ktoré bolo overené nielen klinicky, ale aj používateľmi. Určite si nekupujte kozmetické prípravky v pochybných obchodoch, ktoré sa nesústreďujú na kozmetiku (napr. čínske obchody, pouliční predajcovia). To najlepšie sérum na rast mihalníc vám môžu pomôcť nájsť recenzie skutočných užívateľov a fotky ich pokroku pred a po jeho použití. Na internete určite nájdete aj množstvo otvorených diskusií. Niekoľko domácich tipov na urýchlenie rastu nájdete aj na http://www.stylecraze.com/articles/grow-your-eye-lashes-long-and-healthy/. Účinnosť a bezpečnosť je v tomto rade ale trošku spochybnená.

Pre najlepšie výsledky aplikujte sérum na rast mihalníc takto

prirodzene dlhe riasy

Podľa toho, s akým aplikátorom si tento prípravok zakúpite, sa nanáša rôzne. Ženy však určite majú skúsenosti s oboma typmi, u mužov to môže byť väčší problém. No takéto vecí si vyžadujú len cvik. Prvý typ aplikátora vyzerá rovnako ako riasenka a teda aj tak funguje. Štetinovým aplikátorom nanášate pôsobiaci gél priamo na mihalnice, od korienkov ku končekom. Sérum s druhým typom aplikátora funguje ako očná linka. Jeho koniec predstavuje akoby „hubička“, s pomocou ktorej nanášate pôsobiaci gél na viečko tesne ku korienkom rias od vnútra oka von.

Pre najlepšie výsledky je sérum na rast mihalníc potrebné aplikovať každý deň, a to na čisté, nenalíčené oči. Zlé odstránený make-up alebo iné nečistoty môžu prácu pôsobiaceho gélu sabotovať a zmariť. Preto je najlepšie si ho aplikovať večer. Na druhej strane, niektoré prípravky nevylučujú ich pozitívne pôsobenie aj s prítomnosťou maskary. Ale podmienka je, aby maskara bola aplikovaná po tom, ako si nanesiete gél.

Pri pravidelnom a správnom nanášaní, vám sérum prinesie hustejšie, dlhšie a objemnejšie mihalnice už po pár týždňoch. Niektorí používatelia zaznamenali, že prvé výrazné zmeny si všimli už po 14 dňoch, iní po mesiaci. No ideálne výsledky zaznamenali v okolí troch mesiacoch pravidelného používania. Stále však ide o veľký pokrok, ktorý vás nepripraví o veľa peňazí, rešpektuje vaše súkromie a nie je ani komplikovaný na vykonanie. Jedno balenie zvykne vystačiť aj na 4-5 mesiacov, takže sa nemusíte báť, že behom potrebných troch mesiacoch budete potrebovať niekoľko kusov.

Pre udržanie výsledkov je dobré v nanášaní séra na mihalnice zotrvať. Nie však v takom intervale ako je vyššie uvedené, ale bohato stačí 2-3 krát za týždeň.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *