Profesionálne bieliace pásiky na zuby

Každého z nás dostihne obdobie, keď si začneme všímať naše nedostatky. V detstve ich veľmi neriešime, ak nám ich nikto nepripomína a nevysmieva sa pre nich. S dospievaním ale prichádzame na to, že nie je všetko tak dokonalé, ako sme to donedávna vnímali. O to horšie to môže byť ak prepadneme nejakým škodlivým návykom a konzumácii silne farbiacich jedál či tekutín. Náš chrup vtedy dostane poriadne zabrať, čo sa prejaví aj na zmene jeho zafarbenia, najčastejšie dožlta alebo dosiva. Ako ale získať belšie zuby bezpečne, pomerne rýchlo a lacno? Vybieliť vaše zuby vám môžu pomôcť aj profesionálne bieliace pásiky, ktoré sa k nám dostali relatívne nedávno, no už si aj získali nejakých stúpencov. V dnešnom článku si o tejto metóde povieme niečo bližšie.

Do týždňa máte nový úsmev

Aj vás najviac trápi to, že sa ľudia sústredia na váš nie príliš najbelší chrup?

biele zuby

Snažíte sa preto obmedzovať plné úsmevy a aj na veselých fotografiách pôsobíte smutne? Dajte svojmu problému zbohom. Bieliace pásiky na zuby vám môžu belosť vrátiť už v priebehu siedmych dní. Ich hlavnou kvalitou je, že v priebehu tak krátkeho času vedia zmeniť farbu chrupu až o 14 odtieňov! Na výber ale máte z dvoch základných možností, a síce 5-dňovej alebo 7-dňovej kúry.

Bieliace pásiky sú skutočným zázrakom, vďaka ktorému môžete mať belšie zuby už po prvom použití. Ich účinok si viete zistiť veľmi rýchlo. Väčšina produktov tohto druhu obsahuje v balení aj vzorkovnicu odtieňov, pomocou ktorej si môžete kontrolovať farbu chrupu pred ich aplikáciou a po ich aplikácii. Výhodou je, že váš „nový úsmev“ si nevyžaduje žiadne vaše zvýšené úsilie, ani asistenciu odborníka, ani asistenciu iného človeka. Len trošku času. Veľkým plusom je, že nikto nebude tušiť, že ste vaše žiarivo biele zuby získali do niekoľkých dní a s málo peniazmi pomocou profesionálnych bieliacich pásikov. Obdivovať ich budú nielen vaši známi, ale určite sa na seba usmejete, keď pôjdete okolo nejakého zrkadla J. Je to overené!

Kedy bieliace pásiky na bielenie zubov používať?

V prvom rade napíšme jedno obmedzenie, ktoré sa týka okruhu používateľov. Potom vám priblížime, ako a kedy sa vlastne používajú.

Bieliace pásiky na bielenie zubov, a ani bielenie ako také, sa neodporúča tým, ktorí majú nejakým spôsobom poškodený chrup. Majú napríklad kazy, niektoré časti chrupu sú umelé atď. Preto to všetko môže ovplyvniť výsledok zmeny zafarbenia a môžete skončiť s farebnejším chrupom, ako keď ste sa do toho pustili. Ďalšou vylúčenou kategóriou sú tehotné a dojčiace ženy a samozrejme aj deti. Ostatní sa do toho môžu pokojne pustiť.

Profesionálne bieliace pásiky na belšie zuby dokážu nielen odfarbiť celozubné povrchové zafarbenie, ale dokonca dokážu vytiahnuť aj fľaky na chrupe. Tie najčastejšie vznikajú v dôsledku fajčenia, pitia alkoholu, hlavne červeného vína, kávy, čajov či farebných sladkých vôd. Takže, ak ste si na svojom chrupe všimli nejaké tie fľaky, takto sa ich môžete zbaviť pomerne rýchlo a ľahko.

Ako si vybieliť zuby pomocou bieliacich pásikov?

Nakoľko ide o produkt na domáce použitie, nebude to nič náročné. Najprv sa vám obsah balenia môže javiť ako prehnaný a panikárite, či to zvládnete. Naštudovaním podrobného návodu to ale určite zvládnete. Ide len o 4 základné kroky.

Prvým je vyčistiť si chrup a prispôsobiť mu silikónový náustok prítomný v balení. To urobíte len jednoduchým položením a pritlačením naňho. Druhým krokom je nastriekať si na bieliace pásiky prípravný sprej a potierať si nimi vaše zuby. To ich pripraví na ďalší krok. Tretím krokom je do náustku naliať gél, pripojiť k nemu minilampu a nasadiť si ho na chrup. V štvrtom kroku už len čakáte, kým neuplynie doba pôsobenia.

Tá sa postupom času skracuje. To znamená, že prvý deň si ho necháte pôsobiť od 10-30 minút a každým ďalším dňom to je menej. Tieto lehoty vám odporúčame rešpektovať, ináč nemusíte docieliť ideálny výsledok.

Profesionálne bieliace pásiky sú klinicky overené a teda na používanie bezpečné

zena spokojna s usmevom

Rôzne bielidlá na zuby zvyknú byť veľmi agresívne a už i pri malom prekročení odporúčanej dávky vám môžu poškodiť zubnú sklovinu. Ak to nebude aj niečo horšie. Preto je veľmi dôležité si sledovať upozornenia a rôzne overenia. Ak ste v oblasti laik, to znamená, že nie ste vyštudovaný zubný lekár, neodporúčame vám si kupovať produkty, o ktorých nič neviete a ktoré v popise nemajú nič podrobné.

Bieliace pásiky na bielenie zubov sú bezpečné, klinicky overené. Ich bezpečný účinok si ale najlepšie overíte pomocou dostupných recenzií od reálnych používateľov. V mnohých prípadov aj dodávajú fotografie, takže si môžete byť istý, že produkt, ktorý si zakúpite, je skutočne bezpečný.

Ohľadom tejto témy sa na internete vedie niekoľko diskusií a máte k dispozícii množstvo článkov. Jeden zaujímavý vám ponúkame na tejto webovej stránke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *